Příměstský tábor Hádanka v DDM

01.02.2024

Během letních prázdnin se v Domě dětí a mládeže ve Vamberku uskutečnil příměstský tábor Hádanka, který probíhal v termínu od 17. 7. do 21. 7. 2023 a zúčastnilo se ho 30 dětí od 6 do 13 let. Celý týden byl provázán různými rébusy, hádankami, hlavolamy, tvořením a nechyběly ani sportovní aktivity a soutěže.

Středa byla věnována „Lovu za pokladem!“. Děti byly rozděleny do týmů, ve kterých si musely vymyslet a namalovat erb a pak už jen záleželo na jejich důvtipu a rychlosti, aby dokázaly rozluštit celou cestu až k pokladu. Ve čtvrtek jsme se vypravili na Chatu na Vyhlídce. Cestu nám zpříjemňovala hra, ve které děti musely opět spolupracovat v týmech. Během týdne nás navštívili hosté, kteří nám pomáhali při realizaci her. Tímto děkujeme Nellče Držmíškové a Ondrovi Tobiškovi. Velké díky patří i Renatě Pernické, která se celý týden starala o pitný režim a plná bříška nás všech.

Všem dětem a dospělým děkujeme za krásný týden a budeme se opět těšit na další společné akce.

Technické